Mis teoksil?


Astroloogia töötuba nr.9

Suhted läbi sünnikaardi interpreteerimise – komposiit ja kombiin.

Suhe kui uus tervik.

20. mail 2011 algusega kell 18.30 Kivikambris

Astroloogia tundmaõppimine mõnusas ja vabas õhkkonnas osalejate enda sünnikaardi toel ja
selle üle nõu pidades.
Kursus toimub kord kuus. Ühe korra tasu on 12 eurot (190 kr).
Kursuse eest tasudes olete ühtlasi sponsoriks Astrostuudio tegevuse arendamisele.

Tegemist on 9. töötoaga ja kava leiate siit...

Kivikamber (OÜ Loomislust) asub Tartu mnt.35 II korrus. Kangadžungli peal.

Täpsemalt vaata  siit...


.....................................................................................................................................

Loovteraapia seminar-kursus.


 Hingemandala loomine.

Juhendab Margus Rump.

05.05.2011.a (neljapäev)
Kell 17.30-21.00

Loovteraapia seminar-kursus, kus saad avastada enda sisemaailma läbi meditatiivse joonistamise värvidega (kriitpastellid). Õpid tundma värvimaagiat ja sümboleid. Joonistad lahti seismajäänud energiad. Puhastuspraktikad aitavad sul uueneda, et jõuda oma puhta algallikani.
Sladiprogrammid sümbolitest, mandalatest ja kosmilisest kunstist aitavad sul mõista oma tõelise Mina saladusi.
Lisaks teeme läbi meditatiivse rännaku ja oma avardunud tunnetust kasutades valmistame oma Hingemandala, just sellise, nagu hetkes olemine meile võimaldab.
Loomine toimub üheskoos ja samas individuaalselt. Töid ei arvustata ega toimu hindamist. Eelnev joonistamisoskus pole vajalik. Kunstitarbed on kohapeal olemas. Tule ja leia end!
Taustaks elav muusika ansamblilt Gita koosseisus Aleksandr ja Kaushalja (endisest ansamblist Kirtanarasa)

Osalustasu 29 EUR

Vaata lisaks:  www.atma.ee


Meenutus ansamblist KirtanarasaKristalliteraapia õhtu.

Tšakrate korrastamine kristallide abil.

Juhendaja: Anneli Bärlund ( http://kohalolu.com/ann.html )

Aeg: 9.04. 17.00 -20.00

Koht: Kivikamber, Tartu mnt.35 II korrus (OÜ Loomislust), Tallinn

Hind 12 €
 Kristallide tervendavat toimet tuntakse inimkonna ajaloo algusest peale. Kristalle on inimesed kasutanud nii tervendamiseks kui tasakaalu loomiseks. Kristallid mõjutavad kõike ümbritsevat oma vibratsioonide ja resonantsiga, vääriskivid on alati olnud võimu - ja vaimujõu sümboliteks.  Kõige väärtuslikumad kalliskivid kinnitati kuningate kroonidele ja valitsuskeppidele, kust nad kiirgasid tarkust ja jõudu. Kristallid on osake inimkonna kollektiivsest mälust, nad mõjutavad meie tundeid ja alateadvust.

Uue ajastu künnisel aitavad kristallid meil rajada silda teaduse ja vaimse teadmise vahele, kuna nad kiirgavad valgust ja energiat otse inimese energiakehasse ehk aurasse.

Viimastel aastatel on üle maailma leitud kristalle, mis on just selleks siin, et Atlantise energiat tagasi tuua. Need kivid, mis on saabunud meid teenima, nõustusid meid oma energiaga toetama, et aidata meil teha üht kõige olulisemat sammu kogu meie ajaloo vältel. Nad on siin selleks, et aidata kaasa paljude kaasajale iseloomulike füüsiliste, emotsionaalsete ja mentaalsete probleemide lahendamisel, mille põhjuseks on tänapäeva energiad ja mõjud. Kui õpime  end neile häälestama, saavad nad meie psüühikat ja energiasüsteemi peenelt, ent võimsalt mõjutada. Siis oleme võimelised kujundama enam arenenud tervishoiusüsteemi ning suundume olemise kõrgemale tasandile.

 

Käsitleme järgnevaid teemasid:

 1.Tšakrad ehk energiakeskused. Iga tšakra on seotud mõne sisenõrenäärme ja närvikeskusega, mis samas vastab ühele spektervärvile. Erinevad kristallid toimivad vastava tšakra mõjupiirkonnas puhastavalt ja tugevdavalt. Saate ise soovi korral kohe ka proovida.

 2. Erinevate kristallide tutvustamine

 3. Praktiline tegevus - kristallide puhastamine ja aktiveerimine, võtke kaasa mõni isiklik kristall, mida soovite puhastada ja aktiveerida.

 4. Mis on küaniit ja kuidas see aitab indigo- ja kristallenergias olevaid inimesi

 5. Kristallimeditatsioon kõikidele osalejatele


Kristalliteraapia jätkuseminar.

Juhendaja: Anneli Bärlund ( http://kohalolu.com/ann.html )
Aeg: 10.04 kell 11.00-13.00
Koht: Kivikamber (OÜ Loomislust) Tartu mnt.35 II k.
Hind 12 €


Kõik loodu, kaasa arvatud kivid, kristallid, puud, taimed, loomad, on jumaliku elujõu manifestatsioon. Kristallide tervendavat toimet tuntakse inimkonna ajaloo algusest peale. Kristalle on inimesed kasutanud nii tervendamiseks, armastuse ja külluse ligitõmbamiseks, kui tasakaalu loomiseks. Uue ajastu künnisel aitavad kristallid meil rajada silda teaduse ja vaimse teadmise vahele, kuna nad kiirgavad valgust ja energiat otse inimese energiakehasse ehk aurasse. 
 

1. Numeroloogia ja kristallid - Sulle sobivate võngetega kristallid

Igal inimesel on elus kõrgem eesmärk, mille ta võtab endale enne Maa peale sündi. Mõne inimese elueesmärk puudutab vaid väheseid, teised jälle on andnud lubaduse aidata tuhandeid. Kogu planeet loodab Sinule, et Sul õnnestuks oma elu kõrgeim eesmärk meelde tuletada ja selle nimel tööle hakata. Sobivate kristallide kasutamine aitab Sul oma eluõppetundidest lõpuni aru saada. 

2. Jätkame erinevate kristallide tutvustamist 

3. Kristallid maagiaks ja kaitseks 

4. Mis on müstikute kristall labradoriit ja kuidas seda kasutada taassünnimälu aktiveerimisel? 

5. Meditatsioon" Puhta teadlikkuse tehnika"
Lõpukirjandi intensiivkursus.

Esimene kokkusaamine  5.03  10.00 -12.30

Edaspidi: 12.03, 19.03

Asukoht: Loovustuba,Tartu mnt.35, II korrus

Õpetajaks Helmi Kelle. Olnud algusest peale Riiklikus Eksamikomisjonis ja aidanud väga paljusid lootusetust olukorrast heade saavutusteni.

Laia silmaringiga, usaldusväärne, huumorisoonega, avarate teadmistega ja laste poolt hinnatud õpetaja. Aitab sul vormida eneseväljendust.10.00- 12.30

Osalejate arv piiratud (kuni 12 inimest)

Hind 72 € ( maksta võib ka osade kaupa)

Info ja registreerumine: akallavus@gmail.com


Viimased uudised 08. November - Loomisest