OÜ Loomislust

Missioon

Lapseliku avastamis- ning loomisrõõmu  otsimine ja väljatoomine läbi erinevate tegevuste. Eelkõige on see keskkonna loomine, kus läbi mängu saab avalduda loomisteadvus.

Aitame kaasa mõistmisele, et mitte asjad, vaid asjadele mõtte andmine ning asjade sügavama tähenduse mõistmine on vabastav, vahva ja mõnus. 

Protsess: idee, selle sõnastamine ja sellele vormi andmine. Või valmis vormile tähenduse andmine, sõna ja tunde lisamine. Oluline on iga detail, kõigel on tähendus.

Visioon.      

  • Loome pisikese oaasi kivilinna südames ja ootame sinna lapsi ja ka täiskasvanuid tasakaalustama intellelektuaalset teadmist südametarkusega.
  • Meie poolt pakutava teenuse esimene tulu on rõõmu loomine, see kasvab ja laieneb, igaüks, kes sellest majast möödub, tunneb seda rõõmu oma südames.
  • Meie Kivikamber on kõigi poolt armastatud koht. Siin ollakse rõõmsad ja loomingulised, lahkutakse õnnelikena ja tullakse jälle.
  • Nii lapsed kui täiskasvanud on tänulikud võimaluse eest, mis neile pakume. Nad on tänulikud, et saavad olla loojad, mitte tarbijad, olla andjad ja samavõrd ka saajad.
  • See on koht kuhu tullakse ennast tervendama, ideid saama, väsimust maha laadima, tundma end vaba ja õnnelikuna.

Tegevused.

Oma tegevustes lähtume sellest, et me kõik  oleme loojad, kes loovad oma elu läbi mõtete, tunnete ja tegevuse. Püüame üksteiselt õppida, kuidas tuua rõõmu ja õnne oma ellu, kuidas mängida oma unistustega, luua oma muinasjutte, jagada rõõmu.

Innustame üksteist olema positiivsed, tolerantsed, julged ja ainulaadsed.

Missiooni viiakse ellu vabade ja loominguliste tegevuste kaudu.

Tegevused on struktureeritud nädalapäevalises ja kellaajalises järgnevuses.
Vastavalt vanusele toimuvad tegevused koos lapsevanematega või üksi ning grupiti.


Viimased uudised 08. November - Loomisest