Planeet Maa ülesanne praegusel ajal
Anu Kallavus

...Esoteerilises Astroloogias lähtutakse alati kolmest fundamentaalsest energiast ... mis lähtuvad Suurest Vankrist, Plejaadidelt, Siriuselt...

Valguse sisemine võrk, mida nimetatakse tavaliselt planeedi eeterkehaks, on olemuslikult kolmnurkade võrgustik, mille kehastub lõpliklult evolutsioonilise protsessi lõpuks. Praegusel etapil on selle põhistruktuuriks nelinurgad (planeedil Maa), mis vähehaaval ja pidevalt muutuvad vastavalt Plaani teostumisele.

Pühade planeetide eetervõrk omab peamiselt kolmnurkset struktuuri, samas kui Päikese  võrk koosneb omavahel läbipõimunud ringidest.

Planeet Maa praegunene ülesanne ( Planetaarse Logose sisukohalt)  on teostada planeedi  eetrvõrgu transformatsioon ja vähehaaval kujundada olemasolevad kvadraadid kolmnurkadeks.

See saavutatakse tänu Eraldamise Seadusele, aga ka tänu duaalsuse äratundmisele (teadvustamisele) ja suunatud liikumise kasutamisele, mille tulemusena tekib ühe kvadraadi asemele kaks kolmnurka.

Kui see toimub, siis vastu võttev teadvus tunneb ära toimuva olemuse ja kvadraadi ülemvõimule tuleb lõpp.

Need sõnad olid kord mulle öeldud ühe sõbra poolt, kes esoteeriliselt ”lõikas” kvadraadi kaheks moodustades kaks kolmnurka ja ühendas need uueks avaldumiseks selliselt, et need moodustasid Elu Lille. Mõelge selle üle.

 Алиса А. Бейли "ЭЗОТЕРИЧЕСКАЯ АСТРОЛОГИЯ" ("ТРАКТАТ О СЕМИ ЛУЧАХ" т. III) (страница 479)

Kommentaarid: 0
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: