Astroloogia
Astroloogia minu elus.

Astroloogia tuli minu juurde juba aastal 1971, esimese Saturni opositsiooniga. Olin  siis 14. aastane. Seinaleht "Horoskoop", kirjad Tõravere teadlastele, kirjand kelleks ma tahan saada, mis kandis toona pealkirja:"Kui ma oleksin kosmosegeoloog". 
Muidugi unustasin need "pisiasjad", mis meenusid mulle alles Saturni teise vastasseisu aegu 1999.a kui olin astroloogina lõpuks leidnud Õpetaja ja sellise õpetuse , mis sidus tervikuks kõik erinevad teeotsad, mida mööda ma astroloogiani ja temas sisalduvate vastuoksuste ühendamiseni olin püüdnud jõuda.

Hinge astroloogia, A.A. Bailey vahendatud raamatud ja Õpetaja Michael Robbins lõid silla  kogemuste, teadmiste ja sisetunde sünteesiks.

http://www.sevenray.net/sri_education_schedule_robbins.html

Ka geoloogia on jäänud minu eluga seotuks seda küll pigem sümboolses mõttes. Geoloogia tähendab sukeldumist asjade struktuuri uurimisse. Struktuur on kõige alus. Olgu siis tegemist inimhinge või mineraaliga.

Mida autentsemalt me suudame väljendada oma sisemist struktuuri, seda õnnelikumad me oleme.

Geoloogia, eriti mineraalide maailm on maagiline ja lummav. Selles on väge ja harmooniat. Mineraal oma kasvamise käigus teeb samuti valikuid. Ta ta tõmbab ligi teatud elemente ja tõukab endast eemale teisi, saavutades täiuslikkuse, energeetilise puhtuse ja ülima korrastatuse. Suures osas toimime me inimestena sarnaselt, tõmbame ligi olukordi ja inimesi, mis aitavad meil täiustuda, omandada selgemat nägemust ja harmooniat.

Minu jaoks on mineraalide maailm samuti elus, sest elu läbistab kõike.


Kuidas astroloogia saab mind aidata?

Astroloogiline sünnikaart on meie “sünnimuster”.

Sellel on oma rütm ja struktuur. Omad kihistused.

See on justkui mitmemõõtmeline teerada, mis viib meid läbi korduste üha suurema tasakaalu, üha terviklikuma Mina juurde. Keskmesse, kus oleme ise Loojad.
Sellel teel kõndimise kogemus sõltub meie tasakaalust ja häälestusest.

Meie elus on olulised  sündmus, kogemus ja tähendus mille me toimuvale anname.

Just tähenduse leidmine sündmusele ja sellest kogemuse ammutamine on olulised.

Mitte sündmus ise.

Kosmilises mõttes on kogemuse eesmärk suurema harmoonia saavutamine.

Oma tee äratundmine ja selle järgimine.

Seda võiks nimetada Kosmiliseks Kooliks.

Me õpime seda olles nii ehitajad kui lammutajad, nii ohvrid kui loojad.

Alati kui midagi ära põlgame, endast eemale heidame või püüame selle eest põgeneda püüdmata seda mõista ja lahendada, jääb see meie mõtte ja  tundemustrisse, seega tõmbame me seda üha ligi, et tasakaalustada energiat, luua tasakaalu.

Mida jõulisemalt me midagi eitame, seda tugevam on külgetõmme.

Selle sügavam mõte on vabastada meis olevad pinged ja pimedad punktid, et saaksime kogeda armastust ja vabadust, mis ei sisalda hinnanguid vaid mõistab asjade olemuslikku ühtsust.


Äratundmine ja usaldus, et meiega saab alati juhtuda vaid meie jaoks parim, on sügavama ja teadlikuma elu alguseks.

See tähendab, et oleme õppinud vaatama sündmust või õppetundi kui tervikut lahterdamata teda „õige- vale“ või „hea-halb“ kategooriasse. Seda võiks nimetada „terviklikuks teadmiseks“.


Meil on võimalus areneda või kapselduda.

Me kas ehitame müüre loova vaimu ümber  või vabaneme nendest, et järgida oma sisemist struktuuri.

Me kas liigume kohtumisele iseenda jumaliku olemusega või  eemaldume ajutiselt, et mõista keskmesse naasmise tähtsust.


Energia kvaliteet oleneb vormi tingimustest.

Iga sodiaagimärgi ja planeedi energia mõju meile oleneb alati sellest, millele on keskendunud meie teadvus, kuidas töötab meie energiasüsteem ning kui palju on meis vabastamist vajavaid hirme, tabusid, eitusi, soove, soovimatuid mõtteid ...

Me oleme kas energia meistrid või energia ohvrid.

Viimasel juhul me lihtsalt ei mõista veel, et oleme selle sündmuse ise oma ellu tõmmanud ning ta tuli vaid meid õpetama. Sageli kahjuks läbi valu ja kannatuse.


Viimased uudised 08. November - Loomisest